El Facebook del Bisbat de LleidaEl Twitter del Bisbat de LleidaEl Google Plus del Bisbat de LleidaEl RSS del Bisbat de Lleida
Destacades
17/08/2017

El Bisbe de Lleida, Salvador Giménez, membre de la Conferència Episcopal Tarraconense, ha mostrat el seu condol per l'atemptat...

26/07/2017

El Bisbe de Lleida, Salvador Giménez, acompanyat de les autoritats locals han assistit a la tradicional Romeria dels fanalets...

13/07/2017

Del 29 de juny al 2 de juliol va tenir lloc la 32  peregrinació diocesana a Lourdes de l’Hospitalitat de la Mare de Déu de...

1
2
3
Últimes notícies
12/02/2010

Amb data 12 de febrer de 2010, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat el següent nomenament:

  • Mn. Isaías Pita Cristacho, Rector de les següents parròquies: Espills, Alçamora, Castissant, Claramunt, Espluga de Serra, Orrit, Sant Adrià, Sapeira, Tercui i la Torre de Tamúrcia.

 

01/12/2009

Amb data 1 de desembre de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

30/10/2009

Amb data 30 d'octubre de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat el següent nomenament:

  • P. Josep Castellà Sarriera, Confessor ordinàri per a un trienni, de la Comunitat de les Germanetes dels Pobres, de la Residència «Juana Jugan», de Lleida.

 

28/09/2009

Amb data 28 de setembre de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

28/07/2009

Amb data 28 de juliol de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

09/07/2009

Amb data 9 de juliol de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

11/01/2010

Amb data 11 de gener de 2010, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

19/11/2009

Amb data 19 de novembre de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

  • Mn. Alexánder Úsuga David, Rector «in solidum» de la parròquia Sant Pau, apòstol, de Lleida.

  • Mn. Casildo Rodríguez Bravo, Rector «in solidum» de la parròquia Sant Pau, apòstol, de Lleida.

 

18/10/2009

Amb data 18 d'octubre de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

  • Mn. Joaquín Lax Fauquet, Canonge de la Santa Església Catedral de Lleida.

  • Mn. Jacint Cotonat Cerqueda, Canonge de la Santa Església Catedral de Lleida.

 

13/09/2009

Amb data 13 de setembre de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

17/07/2009

Amb data 17 de juliol de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

06/07/2009

Amb data 6 de juliol de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments de Mn. Joan Ramon Ezquerra Pociello:

  • Rector de la parròquia de Torrefarrera.

  • Director del Departament de Patrimoni Immobiliari de la Diòcesi.

  • Director del Secretariat Diocesà de Pelegrinatges i Santuaris.

  • Coordinador de les Comissions Diocesanes Pro Canonització.

 

Pàgines