Nomenaments a l'església de Lleida

Català

Nomenaments 12/02/2012

Amb data 12 de febrer de 2010, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat el següent nomenament:

  • Mn. Isaías Pita Cristacho, Rector de les següents parròquies: Espills, Alçamora, Castissant, Claramunt, Espluga de Serra, Orrit, Sant Adrià, Sapeira, Tercui i la Torre de Tamúrcia.

 

Català

Nomenaments 19/11/2009

Amb data 19 de novembre de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

  • Mn. Alexánder Úsuga David, Rector «in solidum» de la parròquia Sant Pau, apòstol, de Lleida.

  • Mn. Casildo Rodríguez Bravo, Rector «in solidum» de la parròquia Sant Pau, apòstol, de Lleida.

 

Català

Nomenaments 30/10/2009

Amb data 30 d'octubre de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat el següent nomenament:

  • P. Josep Castellà Sarriera, Confessor ordinàri per a un trienni, de la Comunitat de les Germanetes dels Pobres, de la Residència «Juana Jugan», de Lleida.

 

Català

Nomenaments 18/10/2009

Amb data 18 d'octubre de 2009, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

  • Mn. Joaquín Lax Fauquet, Canonge de la Santa Església Catedral de Lleida.

  • Mn. Jacint Cotonat Cerqueda, Canonge de la Santa Església Catedral de Lleida.

 

Català

Pàgines