Nomenaments a l'església de Lleida

Català

Nomenaments 21/01/2011

Amb data 21 de gener de 2011, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat el següent nomenament:

  • Mn. Casildo Rodríguez Bravo, Rector de les següents parròquies: el Pont de Suert, Adons, Castellàs, Cóll, Erill-Castell, Gotarta, Irgo, Llesp, Malpàs, Manyanet, Naens, Perves, Pinyana, Saraís, Sarroqueta, Sas, Senet, Sentís, Vilaller, Viu de Llevata i Viuet.

 

Català

Nomenaments 25/10/2010

Amb data 25 d'octubre de 2010, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

  • Mn. Francesc Xavier Jauset Clivillé, Administrador del Seminari Diocesà de Lleida.

  • Mn. Xavier Batiste Mercadé, Consiliari de «Vida Creixent».

 

Català

Nomenaments 15/10/2010

Amb data 15 d'octubre de 2010, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat els següents nomenaments:

  • Mons. Josep Antoni Ginestà Creus, Vicari Episcopal Honorari i Vitalici dels Serveis d'Economia i Patrimoni de la Diòcesi de Lleida.

  • Mn. Francesc Xavier Jauset Clivillé, Ecònom Diocesà per a un període de cinc anys.

 

Català

Nomenaments 12/02/2012

Amb data 12 de febrer de 2010, Mons. Joan Piris, Bisbe de Lleida, ha signat el següent nomenament:

  • Mn. Isaías Pita Cristacho, Rector de les següents parròquies: Espills, Alçamora, Castissant, Claramunt, Espluga de Serra, Orrit, Sant Adrià, Sapeira, Tercui i la Torre de Tamúrcia.

 

Català

Pàgines